Gdyński Weekend Kuglarski

  • Autorczupakabra
  • Data 26 Luty 2015
  • KategoriaKuglarskie

Wiosna jeszcze nie nadeszła, sezon jeszcze nie otwarty, ale my nie odpuszczamy! Siedmioosobową ekipą odwiedziliśmy Weekend Kuglarski w Gdyni – chyba pierwszą imprezę o takim charakterze w tym roku. Dla nas była to świetna okazja do spotkania znajomych kuglarzy z całej Polski. Ponadto mogliśmy wziąć udział w baaardzo wielu ciekawych warsztatach, w tym na przykład żonglerki jedną piłką. Wbrew pozorom, było to spore wyzwanie !
Ekipa Organizatorów w tym roku nie żałowała nam dobrych wrażeń. Gala, która zwieńczyła całe wydarzenie, odbyła się w prawdziwym namiocie cyrkowym. Zainteresowanie było tak duże, że jeszcze przed rozpoczęciem zabrakło miejsc do siedzenia. Mimo to, wszyscy bawili się na pewno świetnie – zobaczcie sami uroczą relację Tomka Studzińskiego 😉

Napisz komentarz