Warsztaty fireshow i ogniste narodziny Feniksa

  • Autorczupakabra
  • Data 15 Maj 2014
  • KategoriaWarsztaty

Na przełomie marca i kwietnia mieliśmy przyjemność prowadzić warsztaty fireshow w Hajnówce. W ramach warsztatów odbyło się kilka spotkań, na których nasi uczniowie mogli zapoznać się z różnymi technikami wykorzystywanymi w pokazach tańca z ogniem. Bardzo dużym powodzeniem cieszyły się kije, dlatego Buła – spec od wszelkich kijowych technik – miał ręce pełne roboty. Dziewczyny były bardziej chętne do nauki kręcenia poi lub posługiwania się wachlarzami, które są niezwykle kobiecym atrybutem. Młodzież była pełna zapału i chęci do pracy – dzięki czemu dość szybko było widać jej efekty. Po opanowaniu podstaw przeprowadziliśmy symboliczny chrzest i pierwsze próby z ogniem pod naszym okiem. Tak Czupakabra zapoczątkowała istnienie nowej Grupy Ognia FENIX. Teraz całą ekipę czeka z pewnością dużo pracy nad doskonaleniem swoich umiejętności. Trzymamy kciuki, oby zapał nie ostygł :)

Autorką zdjęć jest Marta Kojło.

Napisz komentarz